Nowości

Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Blueline Słupki aluminiowe

Aluminiowe słupki kurtynowe, słupki burtowe środkowe oraz narożne słupki przednie i tylne zgodne z wymaganiami DEKRA określonymi dla słupków w połączeniu z normą DIN EN 12642 XL.
Korpusy słupków zostały wykonane z anodowanego aluminium a elementy stalowe malowane metodą KTL na czarno.
Dzięki zastosowanym materiałom i technikom pomniejszono wagę słupka o około 35% w stosunku do porównywalnych słupków stalowych.

więcej informacji >

Zawiasy burtowe 90/120

Zestawy zawiasów burtowych o długościach 90 mm i 120 mm. Wykonane ze stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej. Do montażu bolca i gniazda zawiasu polecamy dedykowane podkładki.

więcej informacji >

Podkłady pod podpory żurawia

Podkłady wykonane z tworzywa zapobiegają zagłębianiu podpory żurawia i zapewniają stabilizację konstrukcji. Lekkie, odporne na promieniowanie UV i łatwe w czyszczeniu. Dedykowany pojemnik wykonany pod wymiar podkładu ułatwi transport i przechowywanie. 

więcej informacji >

Sklejka antypoślizgowa WISA - TopGrip EVO2

WISA®-TopGrip Evo2 to wytrzymała sklejka w okleinie brzozowej z powłoką antypoślizgową. Została zaprojektowana w celu zapobiegania niepożądanym przesunięciom ładunku. WISA®-TopGrip Evo2 w szczególności nadaje się do transportu drewnianych palet. Sklejka występuje w wersji powłoki z granulatem lub bez granulatu. 

więcej informacji >

Sworzeń królewski 2"

Sworzeń królewski stanowi element konstrukcyjny dla połączeń typu np. naczepa - ciągnik siodłowy. Dopuszczony typ elementu zabezpieczającego, homologowany według normy ER 55. Kuty matrycowo, hartowany. 

więcej informacji >

Profile aluminiowe autolaweta

Łatwy montaż dzięki modułowej konstrukcji. Istnieje możliwość wykonania otworów w profilu podłogowym, ułatwiających zabezpieczanie ładunku. Ilość otworów i odległość między nimi wykonywana jest według preferencji klienta. Klikając w przycisk "formularz otworowania podłogi" można pobrać gotowy formularz, następnie wypełnić pola wymiarami. 

Oświetlenie wewnętrzne LED

Oświetlenie wewnętrzne w postaci oczek halogenowych LED 12V o różnych kształtach i wykończeniach. Do wyboru opcja ruchoma lub stała. 

więcej informacji >

Profil napinający z końcówką do napinacza PWP Tender

Profil napinający o średnicy 27 mm zakuwany z końcówką do napinacza PWP Tender, z blokadą zabezpieczającą ruch, wykonany ze stali nierdzewnej. Profile napinające plandeki są dostępne w różnych długościach. Końcówki i profile można nabyć osobno.

więcej informacji >

Napinacze do plandeki

Napinacze do plandeki pod korbę 14 mm, ocynkowane. Modele dostępne w wersji prawej i lewej. 

więcej informacji >

Belki kontenerowe

Belki kontenerowe stosowane do pojazdów transportu intermodalnego. Oferujemy także osprzęt dedykjowany do belek w postacji mocowań kontenerów, rolek prowadzących oraz zestawów zaczepowych.

więcej informacji >

Blokada drzwi

Blokada do drzwi Suer mocowana pod ramą pojazdu, dostępna w dwóch wariantach. 

więcej informacji >

Profil aluminiowy ramy do plandeki

Profil aluminiowy ramy do plandeki wykonany z aluminium anodowanego. Bardzo lekki i wytrzymały na uderzenia. Dostępna wersja kompatybilna z systemem Airline. 

więcej informacji >

Hamulec postojowy

Hamulce postojowe z korbą o promieniu 200 mm. Oferujemy dwie wersje hamulca: z oczkiem na linkę średnicy 15 mm, oraz wersja z rolką średnicy 60 mm

więcej informacji >

Blueline słupki aluminiowe

Aluminiowy słupki Blueline wykonany na podstawie standardowej kieszeni słupka Blueline. Aluminium anodowane, części stalowe pokryte powłoką KTL w kolorze czarnym. Słupek skonstruowany w sposób umożliwiający obsługę jedną ręką. Posiada także podwójnie zabezpieczony mechanizm zamka. Dzięki materiałom użytym do wyprodukowania słupka udało się zmniejszyć wagę o 35% w stosunku do stalowego odpowiednika.

więcej informacji >

Blueline kłonica środkowa CS aluminiowa

Aluminiowa kłonica środkowa o prostej modułowej budowie, w której wszystkie elementy osprzętu montowane są na kłonicy przy pomocy nitów lub połączeń śrubowych. Dzięki materiałom użytym do produkcji kłonicy udało się zmiejszyć wagę o około 40% w stosunku do wagi jej stalowych odpowiedników. Aluminiowa kłonica PWP Blueline posiada certyfikat według normy DIN EN 12642 XL 

więcej informacji >

Nasze marki
bl.pngcargo.pngmultisave.pngpwp-.pngs-line.png
Nasz adres

Widziszewo
ul. Ceramiczna 8
64-000 Kościan

Kontakt

info@suer.pl
Tel: +48 65 512 96 99
Fax: +48 65 513 21 48

Czynne

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Facebook

Newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Polityką prywatności.